Apie grupę

„Kleta“ įmonių grupė specializuojasi nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje.

Pirmoji įmonių grupės kompanija įkurta dar 1996 m. balandžio 23 d. Šiuo metu grupei priklauso 9 įmonės: UAB "BJK", UAB "Vertus", UAB "Sartė", UAB "National Golf Resort", UAB "Drinas", UAB "Klaipėdos golfo klubas", UAB "Golfis", UAB "Kiltas".

Per savo gyvavimo dešimtmetį įmonė sukaupė nemažą patirtį plėtojant stambius komercinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties projektus Klaipėdos miesto regione bei Vilniuje. Nekilnojamojo turto valdymo rinkoje Kletos grupė startavo su itin gerai pasisekusiais projektais: viešbučiu Klaipėdoje "NATIONAL" ir moderniu prekybos centru Mega plaza Klaipėdos senamiestyje.

„Kleta“ grupė kryptingai ir sparčiai plėtoja savo veiklą. Grupės tikslas – analizuoti nekilnojamojo turto rinką, išsiaiškinti vartotojų poreikius ir pateikti visuomenei kokybišką, naujausias nekilnojamojo turto rinkos tendencijas atitinkantį ekonominį produktą. Įgyvendindama savo projektus „Kleta“ grupė prisideda prie bendros Klaipėdos miesto infrastruktūros plėtros ir skatina užsienio investicijas. Įmonė jau bendradarbiauja su investuotojais iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Ispanijos ir kitų Europos šalių.